İGMD Kadın Komitesi

Bir avuç kadın, bi dünya başarı… Gümrüklerin renkleri, zarafetleri,  ince ruhları ve naif akılları kadınlar; İGMD Kadın Komitesi’nin çatısı altında toparlanıp, yüreklerindeki iyilikleri bulaştırarak bi dünya başarıya çok kısa zamanda imza attılar. Eğer ” Ben de Aydınlık Yarınların Mimarı Olacağım” diyorsan sen de İGMD Kadın Komitesine katıl.

Birlikte Nice Başarılara

Sevgili Meslektaşlarım; kadın erkek birlikte mesleğimizin geleceğini inşaa etmenin büyük gurur ve onurunu yaşıyorum. İGMD Kadın Komitesi kurulduğu ilk günden itibaren; gerek mesleki gerekse sosyal yaralarımıza dokunarak iyileştirmeye, dönüştürmeye çaba sarf etti, çaba sarf etmeye de devam edecek. Kadın Komitemizin projelerindeki en büyük destekçileri her zaman erkek meslektaşlarımız oldu. Onlarla ne kadar gurur duysak azdır. Kadın cinayetlerinin gündemde olduğu bu dönemde, erkek meslektaşlarımız sesi bizim kadar gür çıktı. Kadın ve erkeğin yan yana omuz omuza bir çok zorluğun üstesinden geleceğinin adeta sözcüleri oldular. Bu nedenle onlara buradan bir kez daha teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Pandemi ile çalışmalarımızın hızı kesilse de yeni projelerimizle ülkemiz ve mesleğimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Fikirleriniz ve projelerinizle bizleri desteklemenize, birlikte çalışmaya çok ihtiyacımız var. Lütfen derneğimiz üzerinden komitemizle iletişime geçin ve projelerinizi hayata geçirmek için birlikte çalışalım. Bizi sosyal medya adreslerimizden de takip etmeyi unutmayın.

En içten sevgilerimle…

TUĞBA GENÇ

İGMD Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Komitesi